День захисту дітей

Святкуємо 1 червня – День захисту дітей.

 

«Міжнародний день захисту дітей» (англ. «International Day for Protection of Children») — святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.  В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998 р.

     Відповідно до Женевської декларації про права дітей, ухваленої 1924-го року, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей. Серед їхнього числа: конкурси, з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

     Педагогічний колектив нашого закладу також підтримав цю традицію:

8.00.  Привітання дітей

9.00.   Конкурс малюнків на асфальті «Під сонечком мирним малята всі дружать».

10.00.   Гра-змагання «Кулькові бої»

11.00.   Розваги, ігри, естафети «Сильними спритними, здоровими будемо

зростати».

13.00.  Робота з кадрами.  Педгодина.

Організація дня – запорука «фізичного психічного, духовного здоров’я»

Протягом дня. Робота з батьками. Участь батьків у  святі до Дня захисту

дітей.

 

16.00.  Проведення ігор, змагань, читання віршів, відгадування загадок в другу половину дня.                                           

 Літня оздоровча кампанія розпочалася.