день відкритих дверей

                                     ГАРНА НАГОДА

Ні для кого не секрет, що чим прозорішою є діяльність дитячого садочка, тим більше довіри він викликає у батьків та громадськості.

Так, з 26 по 30  листопада 2018 року свої двері гостинно відкрив ЗДО №69 .

Це гарна нагода  показати   досягнення дітей, побачити на власні очі їх просування у своєму розвитку та позитивні зміни в особистісному становленні.

 В ці дні діти раннього віку разом з вихователями гуляли на галявині, збирали листя, ховались від осіннього дощу,  зустрічали домашніх тварин , розповідали  казку  «Курочка ряба»

Старша група № 8 вихователі Дорошенко Г.В., Шикшина Н.А . підготували  для батьків бінарне заняття  з театралізацією казки  «Рукавичка» .

Молодші вихованці групи № 4 , вихователь Мардар’єва О.Г. розмальовували останні осінні листя–« Прощавай осінь», а вихованці старшої групи №6 разом з вихователем Івановой Л.М. розмальовували «Вишиванку» , читали про неї вірши , розглядали різні стилі узорів на вишиванках.  

Логопедична група №7. Вихователь Захарченко І.В. провела заняття –  квест « Шахи», Пустова І.О. разом з дітьми вчила батьків малювати « Зимові пейзажи» різними нетрадиційними техніками. Вихователі інклюзивної групи  показали заняття з розвитку мовлення та математиці.

 На заняттях були присутні колеги, батьки.